درباره ما

خانه / درباره ما

شرکت تولیدی و صنعتی گلشید (سهامی خاص) فعال در زمینه چاپ روی ورق، تولید و رائه قوطی های فلزی مورد استفاده در صنایع غذایی و غیر خوراکی با سابقه بیش از 50 سال در کشور سرافراز ایران و اولین شرکت مستقل چاپ روی فلز و قوطی سازی ایران می باشد.

استراتژی ما

ما در گلشید تمامی توان خود را در راستای کمک به چرخه تولیدی کشور به کار گرفته ایم و با نگرشی مثبت بر رویکرد تولیدی بودن خود می بالیم.

ما چه کاری انجام میدهیم

گلشید عمده فعالیت خود را به شرح ذیل طبقه بندی نموده است که می تواند زمینه مناسبی جهت حضور به عنوان بخشی محصول نهایی صنایع مختلف کشور باشد:

 

تولید و عرضه انواع مختلف قوطی های فلزی در ابعاد مختلف با بهره گیری از خطوط تولید مختلف با بهترین کیفیت

چاپ روی ورق و لاک زنی با بکارگیری از جدیدترین و مدرنترین دستگاه ها و تامین ورق چاپ شده برای دیگر قوطی سازان

نظارت مستمر بر روی محصولات تولیدی با بهره گیری از آزمایشگاه مجهز کنترل کیفی محصول

 

تاریخچه ما

شرکت تولیدی و صنعتی گلشید در سال 1348 در تهران در جوار شرکت بنز خاور قدیم یا ایرانخودرو دیزل کنونی تاسیس گردید.

 

موسس ما

مرحوم حاج فتح الله میرزابیگی فینی متولد سال 1306 در شهرستان کاشان استان اصفهان در ایران سرافراز بودند. چهره ماندگار صنایع غذایی ایران در سال 1333 اقدام به افتتاح کارخانه آرد ایران باختر در راستای خدمات رسانی به صنف خباز نمودند. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی روز آن دوران تبدیل به یکی از تامین کنندگان بزرگ آرد سرزمین مان گردید که تا به امروز نیز به فعالیت خود ادامه می دهد. پس از آن  در سال 1348 اقدام به افتتاح شرکت تولیدی و صنعتی گلشید در راستای خدمت در صنعت چاپ روی فلز و کنسرو سازی نمود. گلشید جزء اولین شرکت های فعال در ساخت قوطی های غذایی و شیمیایی برای صنایع مختلف غذایی و شرکت های بزرگ نفتی بوه و می باشد. بسیاری از بزرگان صنعت چاپ روی فلز و قوطی سازی از شاگردان و کارآموزان مرحوم حاج فتح الله میرزابیگی فینی بوده اند که در حال حاضر هم فعالیت این عزیزان برای ایشان مایه مباهات و افتخار می باشد. مرحوم حاج فتح الله میرزابیگی فینی همچنین موسس شرکت ها و کارخانجات زیر نیز می باشند:

 

شرکت صنایع غذایی گل فریز با موضوع انجماد میوه و سبزیجات در استان البرز

شرکت صنایع فلزی نوژن با موضوع ساخت قوطی های تن ماهی در استان البرز

شرکت صنایع درب آسان بازشو و قوطی ائروسل گل پرندک در استان تهران

شرکت قوطی سازی مادا در استان آذربایجان غربی

شرکت صنایع بستنی گلچه در استان تهران

شرکت صنایع لبنیات بهاران گل در استان تهران

 

رویکرد بنیان گزار ما همواره بر مفید بودن در جامعه بوده  و به دور از های و هوی زمانه در تفکر اشتغال زایی و کارآفرینی بودند. آنچه که بر این موضوع صحه میگذارد حضور مستدام ایشان در محل کار خود تا آخرین روز حیات خود می باشد. تمام دغدغه ایشان تربیت مدیرانی کارآمد با ادراکی بلند جهت کارآفرینی و ادامه این راه بود.

 

چاپحانه  گلشید

اینجا در چاپخانه گلشید، بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تجربه متخصصان چاپ مجرب که همگی از فرزندان مجموعه گلشید محسوب می شوند ارمغان کیفیت چاپ عالی توام با رضایت مشتریان را به همراه خود داشته است. بر اساس هدف بندی و استراتژی گلشید، چاپ با کیفیت ورق های قلع اندود حاصل چند فاکتور متفاوت از قبیل:

 

  •     کیفیت ماشین آلات چاپ عالی
  •     تجربه چاپچی ها و متخصصان چاپ
  •     ترکیب رنگ عالی بدست متخصصان ترکیب رنگ
  •     استفاده از مرکب چاپ ورق با کیفیت بالا
  •     کنترل کیفیت مستمر به وسیله آزمایشگاه محصول

می باشد و این میسر نیست مگر با همدلی و انجام کار تیمی در راستای دستیابی به چاپ ایده آل مشتریان مجموعه تولیدی و صنعتی گلشید.

 

کنسرو و کنسرو سازی

صنعت کنسرو و کنسرو سازی در زمان پیدایش خود در ایران بدلیل کمبود توجه به مسئله بسته بندی، مشکلات خود را نیز به همراه داشت. در سال 1348 در روزهای نخستین گلشید این صنعت غریبه هنوز برای صنایع غذایی ایرانی نهادینه نشده بود و ترس دست کشیدن از تولید محصولات به روش سنتی و فروش به صورت فله موجب نگرانی تولید کنندگان صنایع غذایی بود. مجموعه ساخت قوطی های غذایی و شیمیایی شرکت تولیدی و صنعتی گلشید با بهره گیری از خطوط ساخت قوطی پیشرفته و اتوماتیک و همینطور برش و جوش اتوماتیک سعی در بالابردن کیفیت ساخت قوطی های غذایی و شیمیایی عاری از وجود هرگونه نشتی در آنها دارد.